Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

Wybór profesjonalnego dostawcy będzie dwukrotnie lepszy!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Kontrola jakości

dobra jakość Przetestuj Sustanon 250 na sprzedaż
dobra jakość Przetestuj Sustanon 250 na sprzedaż
Im Online Czat teraz
QC profilu
Steroid anaboliczny jest w pełni świadomy, że nie ma żadnych skrótów do jakości. Posiadamy kompletny system QA i QC. Kiedy kupujesz produkty tego rodzaju, ważne jest, aby nie ryzykować, dlatego właśnie surowce do naszych produktów i gotowych produktów są w pełni badane przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń. Surowce używane w naszych produktach przechodzą kompletne i rygorystyczne procedury testowe, zanim zostaną one wycofane z produkcji.

Procedury testowania:

Fabryka ma setki testów, które są używane do określenia czystości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Potencjał i jakość materiałów i produktów końcowych, z których wszystkie wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt, który zapewnia pełną dokładność.

Testowanie produktu:

Wszyscy w Super Steroids dążą do spełnienia lub przekraczania oczekiwań klientów i dążą do ciągłego doskonalenia zarówno jakości, jak i obsługi naszego produktu, aby w dłuższej perspektywie osiągnąć znacznie wyższy poziom w różnych aspektach firmy.

W dowolnym momencie produkcji można przetestować produkt. Jeśli nie spełnia on wymogów określonych w przepisach, partia jest natychmiast wycofywana, a na końcowych etapach produkcji produkt musi przejść ostateczne procedury kontroli jakości, zanim może otrzymać klasyfikację "przejściową", która uwalnia ją do sprzedaży.

Wielokrotne kontrole:

Oprócz standardowych kontroli surowce i gotowe produkty są testowane pod kątem zawartości metali ciężkich. W ostatnich latach pojawił się poważny problem z produkcją złej jakości podziemnych fabryk wypełnionych toksycznymi metalami ciężkimi. Dzieje się tak dlatego, że nie są one licencjonowane, a zatem nie są zobowiązane do ich testowania; kiedy kupujesz tanie produkty - płacisz cenę ze swoim zdrowiem.

O ile poziom metali ciężkich występujących w surowcach może być akceptowalny, po zmieszaniu z innymi związkami i zachodzącymi reakcjami te poziomy mogą się zmieniać. Testowanie w całym procesie produkcji gwarantuje, że nasza Fabryka tylko raz wypuszcza najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze związki.

Certyfikaty
  • Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

    Standard:ISO9001

    Numer:0070014Q11363RIS

  • Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

    Standard:KOSHER CERTIFICATE

    Numer:28848

Szczegóły kontaktu
Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. A

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)